lek. Michał Konwerski - Supramed

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2016 roku. W 2017 roku otrzymał nagrodę im. Prof. Władysława Szenajcha za najlepszy wynik Lekarskiego Egzaminu Końcowego.

Od 2017 r. odbywa szkolenie specjalizacyjne w I Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam realizuje również postępowanie doktorskie na temat nasierdziowej tkanki tłuszczowej w chorobach układu sercowo-naczyniowego oraz prowadzi zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego, w tym English Division.

Zajmuje się leczeniem szerokiego spektrum chorób kardiologicznych m. in. niewydolności serca, choroby wieńcowej czy nadciśnienia tętniczego. Wyjątkowym obszarem w praktyce klinicznej jest dla niego elektroterapia, leczenie zaburzeń rytmu serca oraz chorych w ramach intensywnej opieki kardiologicznej.

Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Współtworzy prace naukowe do punktowanych czasopism specjalistycznych, a także uczestniczy w pracach zespołu prowadzącego badania kliniczne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w tym Sekcji Rytmu Serca. Prywatnie jest miłośnikiem górskich wędrówek, siatkówki oraz żeglowania.