lek. Michał Konwerski - Supramed

Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 roku otrzymałem nagrodę  im. Prof. Władysława Szenajcha za najlepszy wynik Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w I Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziłem także zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego, w tym English Division. Tam też realizuję postępowanie doktorskie na temat nasierdziowej tkanki tłuszczowej w chorobach układu sercowo-naczyniowego.

Aktualnie pracuję w Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Zajmuję się leczeniem pełnego spektrum chorób kardiologicznych m. in. niewydolności serca, choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego czy zaburzeń rytmu serca.
Aktywnie uczestniczę w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Współtworzę prace naukowe do punktowanych czasopism specjalistycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w tym Sekcji Rytmu Serca.